Fryzjerski Master Club – II edycja

W kwietniu 2022 ruszyła 2 edycja 12-miesięcznego kursu FRYZJERSKIEGO MASTER CLUB! Nadal możesz dołączyć do kursantów!

Wejdź na KOLEJNY POZIOM i rozwijaj swój talent. Spełniaj swoje marzenia, bądź ekspertem strzyżeń, rozwijaj swoje umiejętności techniczne, teoretyczne i biznesowe. 

Doceń siebie, spójrz na swoją karierę zawodową zupełnie z NOWEJ PERSPEKTYWY. 

Co to jest MASTER CLUB II?

Fryzjerski Master Club II to kolejna edycja elitarnego kursu szkoleniowego dla fryzjerów. 

Przez 12 miesięcy uczestniczysz w 36 szkoleniach, które obejmują teorię strzyżeń fryzjerskich, praktyczne warsztaty online oraz szkolenia z obszarów rozwoju biznesowego i marketingu w salonie fryzjerskim. 

W ramach kursu dołączysz do zamkniętej grupy na Facebooku, do której dostęp mają jedynie aktywni klubowicze.

Szkolenia w formie spotkań live będą ukazywały się na platformie stopniowo, po 3 (2+1) w każdym miesiącu, przez okres 12 miesięcy.

Kurs kończy się testem sprawdzającym Twoją wiedzę oraz elitarnym CERTYFIKATEM ukończenia Master Clubu II.

Sprawdź, czy KURS FRYZJERSKI MASTER CLUB II jest dla Ciebie:

Aby coś zmienić – musisz DZIAŁAĆ. To jedyny sposób.

MASTER CLUB 2 to nie tylko dawka eksperckiej wiedzy. To także TWÓJ MOTOR NAPĘDOWY! Dawka motywacji i odwagi, której czasem brakuje nam latami!

Czego nauczysz się podczas szkoleń?

 • Teorii fryzjerskiej i technik strzyżeń, których będzie uczyła Magdalena Dylik.
 • Sztuki sprzedaży, planowania, budowania własnego wizrunku i wizerunku salonu. To wszystko pod skrzydłami Łukasza Dylika.

Zainwestuj w siebie i zrób swój sukces. Najlepsza inwestycja to praktyczna edukacja.

PROGRAM ZAJĘĆ

Kliknjij w nazwę modułu i rozwiń program.

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

Pakiet mini

 • dostęp do Master Clubu – udział w 36 szkoleniach 
 • możliwość zadawania pytań podczas transmisji live
 • certyfikat ukończenia kursu
 • udział w konkursie dla uczestników Master Clubu 2

Pakiet standard​

 • dostęp do Master Clubu – udział w 36 szkoleniach
 • możliwość zadawania pytań podczas transmisji live
 • certyfikat ukończenia kursu
 • godzinna konsultacja biznesowa online z Łukaszem
 • godzinna konsultacja fryzjerska online z Magdaleną
 • udział w konkursie dla uczestników Master Clubu 2

Pakiet premium

 • dostęp do Master Clubu – udział w 36 szkoleniach 
 • możliwość zadawania pytań podczas transmisji live
 • certyfikat ukończenia kursu
 • 2 godzinna konsultacja  biznesowa online z Łukaszem
 • 2 godzinna konsultacja fryzjerska online z Magdaleną
 • szkolenie indywidualne stacjonarne z Magdą lub z Łukaszem
 • udział w konkursie dla uczestników Master Clubu 2

Doceń siebie, spójrz na swoją karierę zawodową zupełnie z NOWEJ PERSPEKTYWY.

Zdobądź wszystkie potrzebne narzędzia do zawodowej zmiany na lepsze!

UWAGA BONUS! BIORĄC UDZIAŁ W MASTER CLUBIE 2 - MOŻESZ WYGRAĆ NIEZWYKŁE NAGRODY!

2-DNIOWE SZKOLENIE W AKADEMII DYLIK HAIR DESIGN

Jedna osoba zdobędzie ZUPEŁNIE BEZPŁATNE BILETY na 2-dniowe szkolenie z Magdą i Łukaszem w Akademii Dylik Hair Design w Bielsko-Białej. BILET obejmuje 2-dniowe szkolenie, nocleg oraz wyżywienie - wystarczy, że do nas dojedziesz.

Wartość nagrody: 7 500 PLN

ZESTAW NARZĘDZI DYLIK HAIR DESIGN

Zestaw wysokiej klasy narzędzi sygnowanych marką dylik hair design, których podczas precyzyjnych strzyżeń używa nie tylko Magda, ale i kilkaset doskonałych fryzjerów z Polski i Europy.

Wartość nagrody: 1 000 PLN

ROCZNA ZNIŻKA -10% NA WSZYSTKIE SZKOLENIA

Chcesz kontynuować naukę z Akademią Dylik Hair Design? Możesz wygrać roczną zniżkę -10% na wszystkie szkolenia prowadzone przez Magdę i Łukasza przez kolejny rok, od chwili ukończenia MasterClubu 2. Zniżka obejmuje szkolenia indywidualne, szkolenia stacjonarne, szkolenia online oraz mentoring.

Poznaj wybrane opinie na temat Master Clubu I edycja

Chcesz dołączyć do FRYZJERSKIEGO MASTER CLUBU II?

"Magnificent"

"Magnificent" to połączenie precyzji, pasji i nowoczesności, której celem jest podkreślenie wyjątkowej urody każdej kobiety.
W kolekcji odkrywamy unikalne kreacje, które emanują elegancją i oryginalnością. Kolekcja ta jest nie tylko zbiorem fryzur, ale prawdziwym dziełem sztuki, które podkreśla indywidualność i charakter każdej kobiety.
 
Kreatywne podejście Krzysztofy Koralewskiej w połączeniu z doświadczeniem Akademii Dylik tworzy harmonijną równowagę między stylami.
 
“Magnificent” to nie tylko fryzury, ale wyraz artystycznego zaangażowania w piękno i styl. 
 
Każda uczesana fryzura odzwierciedla unikalność klientki, tworząc wrażenie majestatycznej ekstrawagancji.
 
Kolekcja “Magnificent” to rezultat synergii talentu, wiedzy i pasji, która tworzy niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety. Kobiety, która pragnie wyrazić swoją indywidualność poprzez wyjątkową fryzurę.
 

KOLEKCJA "THE HARMONY"

„THE HARMONY” - manifest elegancji i indywidualnej ekspresji.
Magdalena Dylik i JB Mazela połączyli swoje unikalne talenty, aby stworzyć kolekcję, która oczaruje każdego miłośnika pięknych włosów.
 
“THE HARMONY” to nie tylko fryzury, to prawdziwa sztuka, w której kolor, strzyżenie i stylizacja łączą się w niezapomniany sposób.
 
Kolekcja nie kończy się na strzyżeniu i kolorze. Stylizacja fryzur to kolejny poziom magii, gdzie każdy włos jest na swoim miejscu, podkreślając indywidualność modelki.

Cut4Color Dylik-Screen

Kolekcja Cut4Color autorstwa Magdaleny Dylik to harmonijne połączenie doskonałej techniki strzyżenia i precyzyjnej koloryzacji, stworzone z myślą o odkrywaniu piękna włosów.
Inspiracją do stworzenia tej kolekcji było zrozumienie, że strzyżenie i koloryzacja to nierozerwalnie związane elementy procesu tworzenia niepowtarzalnego wizerunku.
 
Dzięki współpracy z renomowaną marką Screen Polska, kolekcja wyróżnia się nie tylko bogactwem kolorów, ale także perfekcyjnie dostosowanymi technikami strzyżenia, które podkreślają unikalność każdej fryzury. To nie tylko kolekcja fryzur, to prawdziwe dzieło sztuki, gdzie każdy cięcie zostało starannie zaplanowane, by idealnie współgrać z intensywnością kolorów.
 
Cut4Color to opowieść o sile synergii między strzyżeniem a koloryzacją, tworząca niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety pragnącej podkreślić swoją indywidualność poprzez perfekcyjnie dobrany i wykonany styl.
 

BLACK ONYX

Projekt powstały we współpracy i dla Ellis Hair Group w Irlandii.

Wspaniała współpraca z Elżbieta Kurs i Kinga zaowocowała niesamowitymi efektami🔥

Kolekcja włosów “Black Onyx” jest niezwykle wyrazista i pełna siły, oddając ducha determinacji, dążenia do celu i szybkości działania. Każde pasmo jest jak czarny onyks, emanujący potęgą i energią. Te włosy są stworzone dla tych, którzy nie boją się wyzwań i dążą do osiągnięcia swoich marzeń.Ta kolekcja zainspirowana jest silnymi i niezależnymi jednostkami, które śmiałym krokiem podążają ku sukcesowi.

BIZNES TO JA

Kolekcja dla przedsiębiorczych kobiet.

Dlaczego wizerunek przedsiębiorcy jest kluczowy w budowaniu marki? Otóż odpowiedź jest niezwykle prosta – wizerunek to twarz naszego biznesu, to to, co widać na pierwszy rzut oka i to, co zostaje w pamięci klientów.

Nasza kolekcja “Biznes To Ja” skupia się na podkreśleniu tego kluczowego aspektu. Wiemy, że sukces w biznesie zależy nie tylko od jakości naszych produktów czy usług, ale również od tego, jak prezentujemy się światu.
Pamiętajcie – Biznes To Wy, a my jesteśmy tu, aby Was w tym wspierać.

SHOW ‘21

Otwarcie Akademii Dylik Hair Design

Magdalena Dylik i JB Mazella, Polska

Kamień milowy. Widowiskowa kolekcja SHOW ‘21 została przygotowana przez międzynarodowy duet Magdalenę Dylik oraz JB Mazella z okazji otwarcia Akademii Dylik Hair Design w Bielsku-Białej. Podczas pokazu na jednej scenie spotkała się dynamika barw i form, kreatywność i precyzja, szyk i ceremonialność. To powiew świeżości w polskiej branży fryzjerskiej. Zapowiedź tego, co czeka Cię w naszej Akademii.

OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO

pierwsza metamorfoza w historii

Dylik Hair Design, Szkocja

Magda jest kreatywną stylistką z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalizuje się w STRZYŻENIACH – tworzeniu idealnie równych BOBów, kreatywnych form PIXIE, zjawiskowego cieniowania, precyzyjnych grzywek oraz innych, kobiecych cięć, które zachwycają swoją estetyką.

VIVID

projekt Magdalena Dylik i Joanna Jędrzejczak

Szkocja

Vivid, czyli soczyste, żywe barwy. Kolekcja została wykonana w Edynburgu przez Magdalenę Dylik i Joannę Jedrzejczak. Znalazła się na okładce Kuriera Fryzjerskiego.

DREAM WAY

dla Mega Wyczes

Ewelina Drajewicz, Polska

Droga do realizacji marzeń rzadko bywa prosta. Czasem trzeba pokazać pazury i wychylić się poza szereg. Kolekcja DREAM WAY, stworzona przez Magdalenę Dylik i Ewelinę Drajewicz, to artystyczna kreacja fryzur, która odzwierciedla indywidualizm, pasję i upór obu artystek. Czyli elementy składowe, które pozwalają im spełniać kolejne marzenia. 

DIVERSITY

dla Glamour Hair Salon & Academy

Wioleta Kawczyńska, Holandia

Kobieta zmienną jest. Kolekcja fryzur DIVERSITY została stworzona przez niezwykły duet Magdalenę Dylik oraz Wiolettę Kawczyńską. Odzwierciedla złożoność kobiecego charakteru. Pokazuje, że w różnorodności tkwi siła, którą można wyrażać za pomocą kreatywnych fryzur.