TRUDNE PRZYPADKI
SZKOLENIE DLA FRYZJERÓW

Poznaj sprawdzone sposoby i triki na trudne przypadki salonowe. Naucz się wyprowadzać włosy ze źle wykonanych koloryzacji i cięć. Poczuj swobodę i pewność. Twórz fryzury, o których marzą Twoje klientki — nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje się to nierealne. Bądź znana z fryzjerskich cudów! Nauczę Cię, jak ich dokonać.

1 DZIEŃ

7-9 H INTENSYWNEJ PRACY WARSZTATOWEJ

PRACA NA NARZĘDZIACH MARKI DYLIK

TRENING FOTO GRATIS

Szkolenie prowadzi MAGDALENA DYLIK

edukatorka, przedsiębiorczyni, właścicielka Akademii Dylik Hair Design, konsultantka i mentorka branży beauty

Po tym szkoleniu nawet najtrudniejsze przypadki salonowe będą dla Ciebie proste i przyjemne!

Nie jest sztuką wykonać doskonałą koloryzację czy cięcie na ładnych, zadbanych włosach. Dobrze wiesz, jak nasza praca wygląda w realu. Często naszym płótnem są zniszczone, suche włosy, po samodzielnych lub nieudanych koloryzacjach, lub co gorsza — wielokrotnym rozjaśnianiu i źle wykonanych cięciach.

Klientki często porównują się do pięknych inspiracji z Pinteresta lub innych klientów, marząc o podobnych efektach.

Chcesz dobrze wykonywać swoją pracę, jednak mimo wielu starań, często trafiasz na TRUDNE PRZYPADKI W SWOIM SALONIE?

Chcesz poznać moje sposoby, na to, aby wyprowadzić włosy nawet z najgorszej sytuacji, zapewniając klientkom atrakcyjny wygląd?

Szukasz sposobów, aby ułatwić sobie codzienną pracę, przy jak najlepszych efektach dla swoich klientek?

Szkolenie TRUDNE PRZYPADKI jest dla Ciebie. Poznasz ogrom praktycznych metod na to rozwiązywanie często spotykanych salonowych problemów — od koloryzacji, przez cięcia, aż po stylizację i pielęgnację.

Szkolenie ma formę stacjonarną. Może odbywać się w Akademii Dylik Hair Design lub w Twoim salonie fryzjerskim, mieć charakter indywidualny lub grupowy. Wybierz wygodną dla siebie formę.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

Naucz się pokonywać trudności, a zaczniesz czerpać więcej satysfakcji ze swojej codziennej pracy w salonie fryzjerskim. Poznasz sprawdzone techniki, które rozwiązują wiele wyzwań i problemów. Z łatwością wdrożysz je do swojej codziennej pracy, co zaprocentuje większą liczbą TURBO zadowolonych klientek.

W efekcie poczujesz spokój i spełnienie, co ułatwi Ci budowanie TRWAŁEGO SUKCESU NA WIELU PŁASZCZYZNACH.

Merytoryczna wiedza, którą możesz od razu wdrożyć do swojej codziennej pracy

Otrzymasz dodatkowe materiały dydaktyczne

Możliwość zadawania pytań o TRUDNE PRZYPADKI z Twojej codziennej pracy

Prowadząca szkolenie

MAGDALENA DYLIK

Fryzjerka z ponad 22-letnim stażem i edukator, twórczyni salonu fryzjerskiego w Edynburgu, współwłaścicielka Akademii Fryzjerskiej w Bielsko-Białej oraz linii narzędzi fryzjerskich, sygnowanych marką dylik hair design. Dotychczas przeszkoliła ponad 4500 fryzjerów z Polski, Wielkiej Brytanii i innych krajów Europy. Każdego miesiąca prowadzi nawet kilkanaście szkoleń stacjonarnych i online. Jej specjalizacją są precyzyjne strzyżenia i kreatywne koloryzacje.

Program szkoleniowy TRUDNE PRZYPADKI

Start szkolenia godz. 10.00
10.00 – 11.00 – część teoretyczna
11.00 – 11.15 – konsultacja z modelką (dobór techniki do koloryzacji)
11.15 – 13.30 – praca z modelką.
13.30 – 14.00 – przerwa na lunch
14.00 – 16.00 – praca z modelka (koloryzacja docelowa)
16.15 – 16.30 – przerwa kawowa
16.30 – 17.30 – stylizacja końcowa i zdjęcia
17.30 – 18.00 – certyfikaty i zakończenie szkolenia

Postaw na ciągły rozwój swoich umiejętności. Szkolenia fryzjerskie pozwolą Ci rozwinąć zawodowe skrzydła. Sprawią, że poczujesz się pewnie nawet w sytuacjach, które dotychczas bardzo Cię stresowały. Zakochasz się w efektach swojej pracy, będziesz się nimi z dumą chwalić, budując coraz to silniejszą markę osobistą.

Postaw na siebie i swoją zawodową satysfakcję!

CENA SZKOLENIA

SZKOLENIE GRUPOWE

1230 zł za osobę (minimum 3 osoby)

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

4000 zł za osobę

* Powyższe ceny obowiązują tylko na terenie Polski (szkolenia wyjazdowe są wyceniane indywidualnie). 

Zdobądź dofinansowanie na szkolenie! 
Sprawdź tutaj

Cena szkolenia obejmuje:

Poznaj opinie o naszych szkoleniach fryzjerskich

Profesjonalizm Magdy wybiega ponad normy ja po szkoleniu byłam w szoku jak piękna koloryzacje stworzyłyśmy! ❤️ Dawka wiedzy fenomenalna! Jak to się mówi diabeł tkwi w szczegółach i to one są najważniejsze. Mimo znajomości wielu technik nie byłabym w stanie sama wykonać takiej metamorfozy. Magda pokazała mi jak wykorzystać swoją wiedzę plus poszerzyła ja o tajniki kolorymetrii i użycia rozjaniacza tak by pięknie oczyścić włos. POLECAM z całego serducha szkolenie z Magdą ❤️ Zazwyczaj na szkoleniach modelki mają włos naturalny gdzie nie ma problemu by osiągnąć zamierzony cel w tym wypadku to było nie lada wyzwanie któremu sprostałyśmy fenomenalnie!

KASIA MARCINKO

Akademia to wspaniałe miejsce z przemyślanym ułożeniem w szczegółach, w którym można poczuć klimat przyjaźni, wiedzy i ciepła. Natomiast żeby to doświadczyć, trzeba tam być. Madzia I Łukasz to cudowny Team z niesamowitą wiedzą, ciągle się szkolą i dzielą wiedzą z innymi. Osobiście skorzystałam i korzystać będę z ich doświadczenia, bo to działa i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Ich energia pasja i niesamowita JAKOŚĆ, jaka idzie w parze z wynikami działania, jest jak magnes. Dziękuję Madzi za szkolenia, bo dały mi możliwość kreatywnych strzyżeń a Łukaszowi za mentoring który pomógł mi uporządkować sprawy salonowe i prywatne. Polecam z całego serca.

EWELINA DRAJEWICZ

Polecam serdecznie szkolenia z Magdą, mega wiedza, precyzja, jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam na kursy i szkolenia, to właśnie ona pokazała mi, że wiek nie jest przeszkodą, dzięki niej rozpoczynam nowy etap w moim życiu !! Dzięki Wielkie Łukasz, byłam na lekcji 3:0, jestem pod wielkim wrażeniem, mega wiedza i umiejętność przekazania. Konkrety. Teraz rozpoczynam mentoring 1:1 powiem, że pierwsza lekcja mega, wiem, że z nimi dojdę do wyznaczonego celu. Dzięki wielkie.

KAROLINA HUBA

Nadal zastanawiasz się, czy zainwestować w swoją wiedzę, umiejętności i rozwój? Zapewniam Cię, że ta inwestycja zwróci się szybciej, niż myślisz i to na wielu płaszczyznach. Klientki będą Ci wdzięczne, że udało Ci się wyprowadzić ich włosy z trudnej sytuacji. Będą z radością przeglądać się w lustrze, oznaczać Cię w mediach społecznościowych i polecać znajomym.

Zbudujesz stałą bazę klientek, które Ci ufają i kochają Twoje prace. Będą dmuchały Ci w skrzydła.

Chcesz coś zmienić? Musisz DZIAŁAĆ.

Odpowiedz sobie szczerze na pytanie, czy czujesz gotowość, aby wynieść swoje usługi na jeszcze wyższy poziom. Jeśli TAK, wypełnij formularz.

W wiadomości daj znać, jaka forma szkolenia jest dla Ciebie odpowiednia. Do wyboru: szkolenie indywidualne, grupowe, salonowe. Jeśli wybierasz szkolenie grupowe — podaj datę z kalendarza szkoleń.

  "Magnificent"

  "Magnificent" to połączenie precyzji, pasji i nowoczesności, której celem jest podkreślenie wyjątkowej urody każdej kobiety.
  W kolekcji odkrywamy unikalne kreacje, które emanują elegancją i oryginalnością. Kolekcja ta jest nie tylko zbiorem fryzur, ale prawdziwym dziełem sztuki, które podkreśla indywidualność i charakter każdej kobiety.
   
  Kreatywne podejście Krzysztofy Koralewskiej w połączeniu z doświadczeniem Akademii Dylik tworzy harmonijną równowagę między stylami.
   
  “Magnificent” to nie tylko fryzury, ale wyraz artystycznego zaangażowania w piękno i styl. 
   
  Każda uczesana fryzura odzwierciedla unikalność klientki, tworząc wrażenie majestatycznej ekstrawagancji.
   
  Kolekcja “Magnificent” to rezultat synergii talentu, wiedzy i pasji, która tworzy niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety. Kobiety, która pragnie wyrazić swoją indywidualność poprzez wyjątkową fryzurę.
   

  KOLEKCJA "THE HARMONY"

  „THE HARMONY” - manifest elegancji i indywidualnej ekspresji.
  Magdalena Dylik i JB Mazela połączyli swoje unikalne talenty, aby stworzyć kolekcję, która oczaruje każdego miłośnika pięknych włosów.
   
  “THE HARMONY” to nie tylko fryzury, to prawdziwa sztuka, w której kolor, strzyżenie i stylizacja łączą się w niezapomniany sposób.
   
  Kolekcja nie kończy się na strzyżeniu i kolorze. Stylizacja fryzur to kolejny poziom magii, gdzie każdy włos jest na swoim miejscu, podkreślając indywidualność modelki.

  Cut4Color Dylik-Screen

  Kolekcja Cut4Color autorstwa Magdaleny Dylik to harmonijne połączenie doskonałej techniki strzyżenia i precyzyjnej koloryzacji, stworzone z myślą o odkrywaniu piękna włosów.
  Inspiracją do stworzenia tej kolekcji było zrozumienie, że strzyżenie i koloryzacja to nierozerwalnie związane elementy procesu tworzenia niepowtarzalnego wizerunku.
   
  Dzięki współpracy z renomowaną marką Screen Polska, kolekcja wyróżnia się nie tylko bogactwem kolorów, ale także perfekcyjnie dostosowanymi technikami strzyżenia, które podkreślają unikalność każdej fryzury. To nie tylko kolekcja fryzur, to prawdziwe dzieło sztuki, gdzie każdy cięcie zostało starannie zaplanowane, by idealnie współgrać z intensywnością kolorów.
   
  Cut4Color to opowieść o sile synergii między strzyżeniem a koloryzacją, tworząca niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety pragnącej podkreślić swoją indywidualność poprzez perfekcyjnie dobrany i wykonany styl.
   

  BLACK ONYX

  Projekt powstały we współpracy i dla Ellis Hair Group w Irlandii.

  Wspaniała współpraca z Elżbieta Kurs i Kinga zaowocowała niesamowitymi efektami🔥

  Kolekcja włosów “Black Onyx” jest niezwykle wyrazista i pełna siły, oddając ducha determinacji, dążenia do celu i szybkości działania. Każde pasmo jest jak czarny onyks, emanujący potęgą i energią. Te włosy są stworzone dla tych, którzy nie boją się wyzwań i dążą do osiągnięcia swoich marzeń.Ta kolekcja zainspirowana jest silnymi i niezależnymi jednostkami, które śmiałym krokiem podążają ku sukcesowi.

  BIZNES TO JA

  Kolekcja dla przedsiębiorczych kobiet.

  Dlaczego wizerunek przedsiębiorcy jest kluczowy w budowaniu marki? Otóż odpowiedź jest niezwykle prosta – wizerunek to twarz naszego biznesu, to to, co widać na pierwszy rzut oka i to, co zostaje w pamięci klientów.

  Nasza kolekcja “Biznes To Ja” skupia się na podkreśleniu tego kluczowego aspektu. Wiemy, że sukces w biznesie zależy nie tylko od jakości naszych produktów czy usług, ale również od tego, jak prezentujemy się światu.
  Pamiętajcie – Biznes To Wy, a my jesteśmy tu, aby Was w tym wspierać.

  SHOW ‘21

  Otwarcie Akademii Dylik Hair Design

  Magdalena Dylik i JB Mazella, Polska

  Kamień milowy. Widowiskowa kolekcja SHOW ‘21 została przygotowana przez międzynarodowy duet Magdalenę Dylik oraz JB Mazella z okazji otwarcia Akademii Dylik Hair Design w Bielsku-Białej. Podczas pokazu na jednej scenie spotkała się dynamika barw i form, kreatywność i precyzja, szyk i ceremonialność. To powiew świeżości w polskiej branży fryzjerskiej. Zapowiedź tego, co czeka Cię w naszej Akademii.

  OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO

  pierwsza metamorfoza w historii

  Dylik Hair Design, Szkocja

  Magda jest kreatywną stylistką z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalizuje się w STRZYŻENIACH – tworzeniu idealnie równych BOBów, kreatywnych form PIXIE, zjawiskowego cieniowania, precyzyjnych grzywek oraz innych, kobiecych cięć, które zachwycają swoją estetyką.

  VIVID

  projekt Magdalena Dylik i Joanna Jędrzejczak

  Szkocja

  Vivid, czyli soczyste, żywe barwy. Kolekcja została wykonana w Edynburgu przez Magdalenę Dylik i Joannę Jedrzejczak. Znalazła się na okładce Kuriera Fryzjerskiego.

  DREAM WAY

  dla Mega Wyczes

  Ewelina Drajewicz, Polska

  Droga do realizacji marzeń rzadko bywa prosta. Czasem trzeba pokazać pazury i wychylić się poza szereg. Kolekcja DREAM WAY, stworzona przez Magdalenę Dylik i Ewelinę Drajewicz, to artystyczna kreacja fryzur, która odzwierciedla indywidualizm, pasję i upór obu artystek. Czyli elementy składowe, które pozwalają im spełniać kolejne marzenia. 

  DIVERSITY

  dla Glamour Hair Salon & Academy

  Wioleta Kawczyńska, Holandia

  Kobieta zmienną jest. Kolekcja fryzur DIVERSITY została stworzona przez niezwykły duet Magdalenę Dylik oraz Wiolettę Kawczyńską. Odzwierciedla złożoność kobiecego charakteru. Pokazuje, że w różnorodności tkwi siła, którą można wyrażać za pomocą kreatywnych fryzur.