MASTERCLASS:
SZTUKA CIĘCIA I STYLIZACJI

Otwórz umysł na kreatywne stylizacje. Zapomnij o czasochłonnych błędach, które psują finalny efekt fryzury.  Dołącz do 2-dniowego szkolenia — przełam blokady i zacznij tworzyć widowiskowe, lekkie stylizacje, które podkreślają urok cięcia i koloryzacji.

1 GŁÓWKA

2 PRECYZYJNE CIĘCIA

8 KREATYWNYCH STYLIZACJI

SESJA ZDJĘCIOWA

Kiepska stylizacja włosów, która psuje efekt doskonałego cięcia lub koloryzacji, to chyba najczęściej powtarzany błąd w salonach fryzjerskich. Źle wysuszone i ułożone włosy sprawiają, że klientka, zamiast cieszyć się z rezultatu, spogląda w lustro z niezadowolonym grymasem. Dodatkowo nie masz czym się pochwalić w social mediach.

Znasz ten problem? Podczas suszenia włosy nie zawsze są posłuszne? Czasem wychodzi Ci tak, jak chcesz — włosy mają idealną objętość i podkreślają urok cięcia oraz koloryzacji, a czasem jest wręcz odwrotnie? Męczysz się, tracisz ogrom czasu, a stylizacja nadal wygląda słabo. Takie sytuacje zupełnie odbierają Ci radość i satysfakcję z wykonanej pracy.

Jeśli znasz ten scenariusz — MASTERCLASS: SZTUKA CIĘCIA I STYLIZACJI to szkolenie dla Ciebie!

Szkolenie fryzjerskie MASTERCLASS: SZTUKA CIĘCIA I STYLIZACJI

To pytania, które wracały do nas jak bumerang podczas mentoringów i szkoleń. Postanowiliśmy stworzyć kurs, który odpowiada na Wasze REALNE FRYZJERSKIE POTRZEBY.

Szkolenie MASTERCLASS: SZTUKA CIĘCIA I STYLIZACJI to solidny fundament wiedzy i ogrom praktycznych wskazówek, które wykorzystasz podczas codziennej pracy w salonie fryzjerskiej.

Magdalena Dylik prowadzi szkolenia fryzjerskie

Czego nauczysz się podczas szkolenia fryzjerskiego MASTERCLASS: SZTUKA CIĘCIA I STYLIZACJI?

A co najważniejsze…

Nauczysz się świadomego podejścia do strzyżeń i stylizacji. Poczujesz odwagę, dzięki której efekty Twoich fryzur naprawdę wystrzelą w kosmos.

Twoje prace będą doskonale wyglądać zarówno w realu, jak i na zdjęciach. To ogromny motywacyjny kopniak, dzięki któremu zaczniesz inaczej spoglądać na swoje codzienne zmagania w salonie.

Co da Ci udział w szkoleniu
MASTERCLASS: SZTUKA CIĘCIA I STYLIZACJI?

Poczujesz się pewnie w stylizacjach długich i krótkich włosów.

Dzięki znajomości 8 nowych technik stylizacji każda Twoja fryzura będzie precyzyjnie i zjawiskowo wykończona. Poczujesz się pewnie, dobierając i wykonując stylizacje w salonie. Otworzysz się na kreatywne pomysły, które wyróżnią Cię na rynku i sprawią, że klientki zawsze będą przeglądać się w lustrze z niedowierzaniem i wielkim uśmiechem na twarzy. To wszystko przełoży się na Twoją satysfakcję z pracy i lepsze zarobki.

Otrzymasz certyfikat ukończenia 2-dniowego kursu.

Po szkoleniu otrzymasz oficjalny certyfikat ukończenia kursu, którym możesz pochwalić się w mediach społecznościowych i swoim salonie. Pokaż klientkom, że rozwijasz swoje umiejętności — to buduje Twoją markę.

Prowadząca szkolenie

MAGDALENA DYLIK

Fryzjerka z ponad 20-letnim stażem i edukator, właścicielka salonu fryzjerskiego w Edynburgu, Akademii Fryzjerskiej w Bielsko-Białej oraz linii narzędzi fryzjerskich, sygnowanych marką dylik hair design. Dotychczas przeszkoliła ponad 2000 fryzjerów z Polski, Wielkiej Brytanii i innych krajów Europy. Każdego miesiąca prowadzi nawet kilkanaście szkoleń stacjonarnych i online. Jej specjalizacją są kreatywne i precyzyjne strzyżenia.

Program kursu 2-dniowego szkolenia
MASTERCLASS: SZTUKA CIĘCIA I STYLIZACJI

DZIEŃ 1

Startujemy o godzinie 10.00

10.00_11.00 teoria strzyżeń
11.00_14.00 strzyżenie No.1 + stylizacja No.1
14.00_14.30 przerwa lunchowa
14.30_15.30  stylizacja No.2
15.30_16.30 stylizacja No.3
16.30_16.45 szybka kawa i networking
16.45_18.00 stylizacja No.4

DZIEŃ 2

Startujemy o godzinie 9.00

09.00_10.00 teoria -przypomnienie dnia pierwszego.
10.00_13.00 strzyżenie No.2 + stylizacja No.5
13.00_13.30 przerwa lunchowa
13.30_14.30  stylizacja No.6
14.30_15.30 stylizacja No.7
15.30_15.45 szybka kawa 
15.45_17.45 stylizacja No.8
17.45_18.45 certyfikaty i zakończenie szkolenia

Dokładny przebieg kursu jest ustalany indywidualnie

Jakich technik nauczysz się podczas szkolenia? To zależy od Twoich potrzeb. W czasie szkoleń indywidualnych i salonowych wspólnie dobieramy listę cięć i stylizacji, nad którymi pracujemy podczas kursu, tak aby odpowiadała Twoim indywidualnym potrzebom.

Podczas szkoleń grupowych, które odbywają się cyklicznie, za każdym razem trenujemy inne cięcia i inne stylizacje, dzięki czemu możesz uczestniczyć w szkoleniu kilka razy.

Uwaga! Możemy zrealizować program 1-dniowy lub 2-dniowy. To od Ciebie zależy ile strzyżeń i stylizacji chcesz poznać.

Forma szkolenia do wyboru

szkolenie indywidualne 1:1

stacjonarne lub online

szkolenie grupowe

sprawdź kalendarz szkoleń

szkolenie salonowe

w Akademii lub w Twoim salonie

Poznaj opinie na temat kursów Dylik Hair Design

Profesjonalizm Magdy wybiega ponad normy ja po szkoleniu byłam w szoku jak piękna koloryzacje stworzyłyśmy! ❤️ Dawka wiedzy fenomenalna! Jak to się mówi diabeł tkwi w szczegółach i to one są najważniejsze. Mimo znajomości wielu technik nie byłabym w stanie sama wykonać takiej metamorfozy. Magda pokazała mi jak wykorzystać swoją wiedzę plus poszerzyła ja o tajniki kolorymetrii i użycia rozjaniacza tak by pięknie oczyścić włos. POLECAM z całego serducha szkolenie z Magdą ❤️ Zazwyczaj na szkoleniach modelki mają włos naturalny gdzie nie ma problemu by osiągnąć zamierzony cel w tym wypadku to było nie lada wyzwanie któremu sprostałyśmy fenomenalnie!

KASIA MARCINKO

Akademia to wspaniałe miejsce z przemyślanym ułożeniem w szczegółach, w którym można poczuć klimat przyjaźni, wiedzy i ciepła. Natomiast żeby to doświadczyć, trzeba tam być. Madzia I Łukasz to cudowny Team z niesamowitą wiedzą, ciągle się szkolą i dzielą wiedzą z innymi. Osobiście skorzystałam i korzystać będę z ich doświadczenia, bo to działa i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Ich energia pasja i niesamowita JAKOŚĆ, jaka idzie w parze z wynikami działania, jest jak magnes. Dziękuję Madzi za szkolenia, bo dały mi możliwość kreatywnych strzyżeń a Łukaszowi za mentoring który pomógł mi uporządkować sprawy salonowe i prywatne. Polecam z całego serca.

EWELINA DRAJEWICZ

Polecam serdecznie szkolenia z Magdą, mega wiedza, precyzja, jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam na kursy i szkolenia, to właśnie ona pokazała mi, że wiek nie jest przeszkodą, dzięki niej rozpoczynam nowy etap w moim życiu !! Dzięki Wielkie Łukasz, byłam na lekcji 3:0, jestem pod wielkim wrażeniem, mega wiedza i umiejętność przekazania. Konkrety. Teraz rozpoczynam mentoring 1:1 powiem, że pierwsza lekcja mega, wiem, że z nimi dojdę do wyznaczonego celu. Dzięki wielkie.

KAROLINA HUBA

Cennik szkolenia
MASTERCLASS: SZTUKA CIĘCIA I STYLIZACJI

Szkolenie indywidualne (2 dni)

 8 000

Szkolenie indywidualne (1 dzień)

4 000

Szkolenie salonowe (2 dni)

 11 000 (max. 5 osób)

Szkolenie salonowe (1 dzień)

5 500 (max. 5 osób)

Szkolenie grupowe (otwarte, 2 dni)

2 460 / za osobę

Szkolenie grupowe (otwarte, 1 dzień)

1 350  / za osobę

* Powyższe ceny obowiązują tylko na terenie Polski (szkolenia wyjazdowe są wyceniane indywidualnie). 
** Ceny szkoleń nie zawierają kosztów dojazdu i noclegu.
*** W szkoleniach grupowych może wziąć udział maksymalnie 10 uczestników.

 

Możliwość płatności ratalnej. O szczegóły zapytaj mailowo. 

Cena szkolenia obejmuje:

Sprawdź, czy to szkolenie jest dla Ciebie

TAK, jeśli:

NIE, jeśli:

Odpowiedz sobie szczerze na pytanie, czy czujesz gotowość, aby wynieść swoje usługi na jeszcze wyższy poziom. Jeśli TAK, wypełnij formularz.

W wiadomości daj znać, jaka forma szkolenia jest dla Ciebie odpowiednia. Do wyboru: szkolenie indywidualne, grupowe, salonowe. Jeśli wybierasz szkolenie grupowe — podaj datę z kalendarza szkoleń.

  "Magnificent"

  "Magnificent" to połączenie precyzji, pasji i nowoczesności, której celem jest podkreślenie wyjątkowej urody każdej kobiety.
  W kolekcji odkrywamy unikalne kreacje, które emanują elegancją i oryginalnością. Kolekcja ta jest nie tylko zbiorem fryzur, ale prawdziwym dziełem sztuki, które podkreśla indywidualność i charakter każdej kobiety.
   
  Kreatywne podejście Krzysztofy Koralewskiej w połączeniu z doświadczeniem Akademii Dylik tworzy harmonijną równowagę między stylami.
   
  “Magnificent” to nie tylko fryzury, ale wyraz artystycznego zaangażowania w piękno i styl. 
   
  Każda uczesana fryzura odzwierciedla unikalność klientki, tworząc wrażenie majestatycznej ekstrawagancji.
   
  Kolekcja “Magnificent” to rezultat synergii talentu, wiedzy i pasji, która tworzy niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety. Kobiety, która pragnie wyrazić swoją indywidualność poprzez wyjątkową fryzurę.
   

  KOLEKCJA "THE HARMONY"

  „THE HARMONY” - manifest elegancji i indywidualnej ekspresji.
  Magdalena Dylik i JB Mazela połączyli swoje unikalne talenty, aby stworzyć kolekcję, która oczaruje każdego miłośnika pięknych włosów.
   
  “THE HARMONY” to nie tylko fryzury, to prawdziwa sztuka, w której kolor, strzyżenie i stylizacja łączą się w niezapomniany sposób.
   
  Kolekcja nie kończy się na strzyżeniu i kolorze. Stylizacja fryzur to kolejny poziom magii, gdzie każdy włos jest na swoim miejscu, podkreślając indywidualność modelki.

  Cut4Color Dylik-Screen

  Kolekcja Cut4Color autorstwa Magdaleny Dylik to harmonijne połączenie doskonałej techniki strzyżenia i precyzyjnej koloryzacji, stworzone z myślą o odkrywaniu piękna włosów.
  Inspiracją do stworzenia tej kolekcji było zrozumienie, że strzyżenie i koloryzacja to nierozerwalnie związane elementy procesu tworzenia niepowtarzalnego wizerunku.
   
  Dzięki współpracy z renomowaną marką Screen Polska, kolekcja wyróżnia się nie tylko bogactwem kolorów, ale także perfekcyjnie dostosowanymi technikami strzyżenia, które podkreślają unikalność każdej fryzury. To nie tylko kolekcja fryzur, to prawdziwe dzieło sztuki, gdzie każdy cięcie zostało starannie zaplanowane, by idealnie współgrać z intensywnością kolorów.
   
  Cut4Color to opowieść o sile synergii między strzyżeniem a koloryzacją, tworząca niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety pragnącej podkreślić swoją indywidualność poprzez perfekcyjnie dobrany i wykonany styl.
   

  BLACK ONYX

  Projekt powstały we współpracy i dla Ellis Hair Group w Irlandii.

  Wspaniała współpraca z Elżbieta Kurs i Kinga zaowocowała niesamowitymi efektami🔥

  Kolekcja włosów “Black Onyx” jest niezwykle wyrazista i pełna siły, oddając ducha determinacji, dążenia do celu i szybkości działania. Każde pasmo jest jak czarny onyks, emanujący potęgą i energią. Te włosy są stworzone dla tych, którzy nie boją się wyzwań i dążą do osiągnięcia swoich marzeń.Ta kolekcja zainspirowana jest silnymi i niezależnymi jednostkami, które śmiałym krokiem podążają ku sukcesowi.

  BIZNES TO JA

  Kolekcja dla przedsiębiorczych kobiet.

  Dlaczego wizerunek przedsiębiorcy jest kluczowy w budowaniu marki? Otóż odpowiedź jest niezwykle prosta – wizerunek to twarz naszego biznesu, to to, co widać na pierwszy rzut oka i to, co zostaje w pamięci klientów.

  Nasza kolekcja “Biznes To Ja” skupia się na podkreśleniu tego kluczowego aspektu. Wiemy, że sukces w biznesie zależy nie tylko od jakości naszych produktów czy usług, ale również od tego, jak prezentujemy się światu.
  Pamiętajcie – Biznes To Wy, a my jesteśmy tu, aby Was w tym wspierać.

  SHOW ‘21

  Otwarcie Akademii Dylik Hair Design

  Magdalena Dylik i JB Mazella, Polska

  Kamień milowy. Widowiskowa kolekcja SHOW ‘21 została przygotowana przez międzynarodowy duet Magdalenę Dylik oraz JB Mazella z okazji otwarcia Akademii Dylik Hair Design w Bielsku-Białej. Podczas pokazu na jednej scenie spotkała się dynamika barw i form, kreatywność i precyzja, szyk i ceremonialność. To powiew świeżości w polskiej branży fryzjerskiej. Zapowiedź tego, co czeka Cię w naszej Akademii.

  OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO

  pierwsza metamorfoza w historii

  Dylik Hair Design, Szkocja

  Magda jest kreatywną stylistką z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalizuje się w STRZYŻENIACH – tworzeniu idealnie równych BOBów, kreatywnych form PIXIE, zjawiskowego cieniowania, precyzyjnych grzywek oraz innych, kobiecych cięć, które zachwycają swoją estetyką.

  VIVID

  projekt Magdalena Dylik i Joanna Jędrzejczak

  Szkocja

  Vivid, czyli soczyste, żywe barwy. Kolekcja została wykonana w Edynburgu przez Magdalenę Dylik i Joannę Jedrzejczak. Znalazła się na okładce Kuriera Fryzjerskiego.

  DREAM WAY

  dla Mega Wyczes

  Ewelina Drajewicz, Polska

  Droga do realizacji marzeń rzadko bywa prosta. Czasem trzeba pokazać pazury i wychylić się poza szereg. Kolekcja DREAM WAY, stworzona przez Magdalenę Dylik i Ewelinę Drajewicz, to artystyczna kreacja fryzur, która odzwierciedla indywidualizm, pasję i upór obu artystek. Czyli elementy składowe, które pozwalają im spełniać kolejne marzenia. 

  DIVERSITY

  dla Glamour Hair Salon & Academy

  Wioleta Kawczyńska, Holandia

  Kobieta zmienną jest. Kolekcja fryzur DIVERSITY została stworzona przez niezwykły duet Magdalenę Dylik oraz Wiolettę Kawczyńską. Odzwierciedla złożoność kobiecego charakteru. Pokazuje, że w różnorodności tkwi siła, którą można wyrażać za pomocą kreatywnych fryzur.