Szkolenie Power Biznes ADVANCED

planowanie biznesu, klienci w biznesie, dysfunkcje, budowanie marki

Aby osiągnąć SUKCES, musisz wiedzieć, w którym kierunku zmierza Twój biznes. Weź sprawy w swoje ręce. Zbuduj rozpoznawalną markę beauty, przyciągaj odpowiednich klientów i zarabiaj więcej. Naucz się ze spokojem rozwiązywać problemy i podejmować trudne decyzje. 

Możesz DZIAŁAĆ PEWNIE i ŚWIADOMIE w biznesie, idąc ciągle do przodu w kierunku swoich biznesowych marzeń. Nauczę Cię tego!

Szkolenie biznesowe dla salonów beauty

Jak odmieni to Twoją pracę? Co zyskasz?

Szkolenie ma formę 1-dniową. Składa się z wykładów teoretycznych i praktycznych ćwiczeń, które ułatwią Ci natychmiastowe wdrożenie zdobytej wiedzy.  

Cel szkolenia Power Biznes BASIC

Stworzysz strategię swojego biznesu, która ułatwi Ci realizację celów finansowych i wizerunkowych.

Poznasz tajniki skutecznej komunikacji z klientami (także tymi trudnymi).

Nauczysz się rozpoznawać i rozwiązywać problemy, które hamują rozwój Twojego salonu.

Dowiesz się, jak zbudować własną markę, która jest rozpoznawalna na rynku.

Dla kogo jest szkolenie?

ZAINWESTUJ W SIEBIE I ZRÓB SWÓJ SUKCES
NAJLEPSZA INWESTYCJA TO PRAKTYCZNA EDUKACJA

Prowadzący: Łukasz Dylik

Przedsiębiorca, mentor, edukator, właściciel salonu fryzjerskiego w Edynburgu, pomysłodawca i założyciel Akademii Fryzjerskiej w Bielsko-Białej oraz linii narzędzi fryzjerskich, sygnowanych marką dylik hair design. Rozwija markę dylik hair design oraz uczy innych, jak zarządzać swoim salonem. Pokazuje, jak krok po kroku budować silną karierę w branży hair&beauty, czerpiąc z niej zarówno korzyści finansowe, jak i osobiste.

Jakie tematy poruszymy podczas szkolenia POWER BIZNES ADVANCED?

MODUŁ 1: Planowanie biznesu

 • wizja — misja — wartości 
 • analiza SWOT
 • etapy kreowania biznesu
 • główne rodzaje strategii 

ĆWICZENIA 

 • matryca wizja-misja
 • matryca analiza SWOT

 

MODUŁ 2: Klienci w biznesie

 • cykl życia
 • zadbaj o klienta
 • podział-segmentacja klientów
 • kanały dotarcia

ĆWICZENIA 

 • matryca kanałów dotarcia

MODUŁ 3: Dysfunkcje w biznesie

 • proces emocjonalnej zmiany
 • dysfunkcje psychologiczne
 • deficyty wiedzy 
 • podział dysfunkcji

ĆWICZENIA 

 • matryca deficyty wiedzy w biznesie

MODUŁ 4: Budowanie marki

 • pierwsze kroki
 • widoczność marki
 • strategia PR
 • marketing treści

ĆWICZENIA 

 • case study studentów

Poznaj historie naszych kursantek

AGENDA

Dołącz do szkolenia

Wielka Brytania

Ipswich

 • Cena szkolenia: 295 £
 • Data: 21/01/2024

Archiwum

Polska​

BIELSKO-BIAŁA

1230
PLN
1 dzień
 • wykłady, część teoretyczna
 • 26 listopada 2023

Co o naszych szkoleniach mówią kursanci?

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Skontaktuj się z nami. Zapisz się na wybrane szkolenie lub zapytaj o inne miejsca i terminy.

  Możesz też przesłać e-mail na adres: szkolenia@dylik.pl. W tytule: szkolenia biznesowe

  "Magnificent"

  "Magnificent" to połączenie precyzji, pasji i nowoczesności, której celem jest podkreślenie wyjątkowej urody każdej kobiety.
  W kolekcji odkrywamy unikalne kreacje, które emanują elegancją i oryginalnością. Kolekcja ta jest nie tylko zbiorem fryzur, ale prawdziwym dziełem sztuki, które podkreśla indywidualność i charakter każdej kobiety.
   
  Kreatywne podejście Krzysztofy Koralewskiej w połączeniu z doświadczeniem Akademii Dylik tworzy harmonijną równowagę między stylami.
   
  “Magnificent” to nie tylko fryzury, ale wyraz artystycznego zaangażowania w piękno i styl. 
   
  Każda uczesana fryzura odzwierciedla unikalność klientki, tworząc wrażenie majestatycznej ekstrawagancji.
   
  Kolekcja “Magnificent” to rezultat synergii talentu, wiedzy i pasji, która tworzy niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety. Kobiety, która pragnie wyrazić swoją indywidualność poprzez wyjątkową fryzurę.
   

  KOLEKCJA "THE HARMONY"

  „THE HARMONY” - manifest elegancji i indywidualnej ekspresji.
  Magdalena Dylik i JB Mazela połączyli swoje unikalne talenty, aby stworzyć kolekcję, która oczaruje każdego miłośnika pięknych włosów.
   
  “THE HARMONY” to nie tylko fryzury, to prawdziwa sztuka, w której kolor, strzyżenie i stylizacja łączą się w niezapomniany sposób.
   
  Kolekcja nie kończy się na strzyżeniu i kolorze. Stylizacja fryzur to kolejny poziom magii, gdzie każdy włos jest na swoim miejscu, podkreślając indywidualność modelki.

  Cut4Color Dylik-Screen

  Kolekcja Cut4Color autorstwa Magdaleny Dylik to harmonijne połączenie doskonałej techniki strzyżenia i precyzyjnej koloryzacji, stworzone z myślą o odkrywaniu piękna włosów.
  Inspiracją do stworzenia tej kolekcji było zrozumienie, że strzyżenie i koloryzacja to nierozerwalnie związane elementy procesu tworzenia niepowtarzalnego wizerunku.
   
  Dzięki współpracy z renomowaną marką Screen Polska, kolekcja wyróżnia się nie tylko bogactwem kolorów, ale także perfekcyjnie dostosowanymi technikami strzyżenia, które podkreślają unikalność każdej fryzury. To nie tylko kolekcja fryzur, to prawdziwe dzieło sztuki, gdzie każdy cięcie zostało starannie zaplanowane, by idealnie współgrać z intensywnością kolorów.
   
  Cut4Color to opowieść o sile synergii między strzyżeniem a koloryzacją, tworząca niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety pragnącej podkreślić swoją indywidualność poprzez perfekcyjnie dobrany i wykonany styl.
   

  BLACK ONYX

  Projekt powstały we współpracy i dla Ellis Hair Group w Irlandii.

  Wspaniała współpraca z Elżbieta Kurs i Kinga zaowocowała niesamowitymi efektami🔥

  Kolekcja włosów “Black Onyx” jest niezwykle wyrazista i pełna siły, oddając ducha determinacji, dążenia do celu i szybkości działania. Każde pasmo jest jak czarny onyks, emanujący potęgą i energią. Te włosy są stworzone dla tych, którzy nie boją się wyzwań i dążą do osiągnięcia swoich marzeń.Ta kolekcja zainspirowana jest silnymi i niezależnymi jednostkami, które śmiałym krokiem podążają ku sukcesowi.

  BIZNES TO JA

  Kolekcja dla przedsiębiorczych kobiet.

  Dlaczego wizerunek przedsiębiorcy jest kluczowy w budowaniu marki? Otóż odpowiedź jest niezwykle prosta – wizerunek to twarz naszego biznesu, to to, co widać na pierwszy rzut oka i to, co zostaje w pamięci klientów.

  Nasza kolekcja “Biznes To Ja” skupia się na podkreśleniu tego kluczowego aspektu. Wiemy, że sukces w biznesie zależy nie tylko od jakości naszych produktów czy usług, ale również od tego, jak prezentujemy się światu.
  Pamiętajcie – Biznes To Wy, a my jesteśmy tu, aby Was w tym wspierać.

  SHOW ‘21

  Otwarcie Akademii Dylik Hair Design

  Magdalena Dylik i JB Mazella, Polska

  Kamień milowy. Widowiskowa kolekcja SHOW ‘21 została przygotowana przez międzynarodowy duet Magdalenę Dylik oraz JB Mazella z okazji otwarcia Akademii Dylik Hair Design w Bielsku-Białej. Podczas pokazu na jednej scenie spotkała się dynamika barw i form, kreatywność i precyzja, szyk i ceremonialność. To powiew świeżości w polskiej branży fryzjerskiej. Zapowiedź tego, co czeka Cię w naszej Akademii.

  OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO

  pierwsza metamorfoza w historii

  Dylik Hair Design, Szkocja

  Magda jest kreatywną stylistką z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalizuje się w STRZYŻENIACH – tworzeniu idealnie równych BOBów, kreatywnych form PIXIE, zjawiskowego cieniowania, precyzyjnych grzywek oraz innych, kobiecych cięć, które zachwycają swoją estetyką.

  VIVID

  projekt Magdalena Dylik i Joanna Jędrzejczak

  Szkocja

  Vivid, czyli soczyste, żywe barwy. Kolekcja została wykonana w Edynburgu przez Magdalenę Dylik i Joannę Jedrzejczak. Znalazła się na okładce Kuriera Fryzjerskiego.

  DREAM WAY

  dla Mega Wyczes

  Ewelina Drajewicz, Polska

  Droga do realizacji marzeń rzadko bywa prosta. Czasem trzeba pokazać pazury i wychylić się poza szereg. Kolekcja DREAM WAY, stworzona przez Magdalenę Dylik i Ewelinę Drajewicz, to artystyczna kreacja fryzur, która odzwierciedla indywidualizm, pasję i upór obu artystek. Czyli elementy składowe, które pozwalają im spełniać kolejne marzenia. 

  DIVERSITY

  dla Glamour Hair Salon & Academy

  Wioleta Kawczyńska, Holandia

  Kobieta zmienną jest. Kolekcja fryzur DIVERSITY została stworzona przez niezwykły duet Magdalenę Dylik oraz Wiolettę Kawczyńską. Odzwierciedla złożoność kobiecego charakteru. Pokazuje, że w różnorodności tkwi siła, którą można wyrażać za pomocą kreatywnych fryzur.