Historia marki

Jesteśmy w niezwykłym miejscu. Wiemy, do czego dążymy i wiemy, co daje nam szczęście. Cieszymy się, że możemy motywować Cię do pracy, że dzięki naszym szkoleniom nie poddajesz się i na nowo odnajdujesz radość w swojej codziennej pracy. 

Chcesz poznać historię marki Dylik Hair Design? Zapraszamy!

Wyobraź sobie, że mieszkasz w małym miasteczku. Nic się nie układa. Masz 16 lat i musisz podjąć decyzję, w którym kierunku pójdzie Twoje życie. Szczerze? Nie masz zielonego pojęcia, co chcesz robić. Tak zaczyna się wiele historii. Nawet jeżeli nie chcemy się do tego przyznać. 

Magda wybrała fryzjerstwo. Trochę pod namową mamy. Nie urodziła się z myślą, że to jej dar czy przeznaczenie. Po prostu taką podjęła decyzję. Czy świadomie? Kolejne 16 lat pracowała w różnych miejscach. Nie myślała o rozwoju zawodowym, nie miała na to środków, a jej szefowie nie planowali inwestować w pracowników. Czas mijał. W pewnym momencie otworzyła nawet swój pierwszy salon.  I bum! Pojawił się Łukasz, który przyjechał do Polski na krótki urlop. Znaliśmy się wcześniej, jednak dopiero spotykając się po latach, nasze uczucia zaczęły nabierać poważniejszego kształtu. I znów – szybka, ale niełatwa decyzja. 

Zamknij salon i wyjedź ze mną! Obiecuję, że zrobię wszystko, abyś – tam na miejscu – także mogła wykonywać swój zawód”.

To był pierwszy przełom i klucz do zupełnie nowych drzwi. Czy było ciężko? Owszem. Magda nie znała języka, a ja nie wiedziałem nic o fryzjerstwie. Mimo to ruszyliśmy do działania, zaczynając od fryzjerstwa mobilnego. 

Nie była to droga usłana różami, jednak sytuacja wydawała się być dość bezpieczna i stabilna. 

Początkowo plan otworzenia salonu w Edynburgu napawał Magdę wieloma wątpliwościami. Po drodze pojawił się strach i wiele innych trudności. Na szczęście, przy wsparciu bliskich osób, udało się to pokonać.

Otwarcie salonu w Edynburgu to kolejny przełom. To czas nauki pokory. 

Na naszej mapie rozwoju z łatwością odnajdujemy moment, kiedy wszystko wywróciło się do góry nogami. 

Historia dylik hair design zaczyna się w momencie, kiedy Magda zagryza zęby i zaczyna się szkolić. 

Nagle doszło do niej, że poziom jej umiejętności fryzjerskich wcale nie jest taki wysoki i ma przed sobą wiele pracy. Wiedzieliśmy, że nie może stać w miejscu i przede wszystkim musi poczuć się pewnie. Tak zaczęła się jej przygoda z licznymi szkoleniami – w Polsce, w UK i w innych krajach, która trwa do dziś.

Magda Dylik - fryzjerska

Nie mogę wymienić szkolenia, które było dla mnie najbardziej wartościowe. Z każdego wyciągałam coś dla siebie. Każde otwierało mnie na nowe perspektywy”.

Wybuchła pandemia, która unieruchomiła nas w Polsce. Z dala od salonu. Z dala od wszystkich działań prowadzonych w UK.

Tak zaczęła się wielka przygoda ze szkoleniami online, które pozwoliły nam dotrzeć do setek, a nawet tysięcy nowych osób. 

Zrobiło się o nas głośno, co oczywiście wielu osobom się nie spodobało. Co my na to? Jak na lato… Robimy swoje, wyciągając wnioski z wartościowych komentarzy.

Realizujemy nasze marzenia, zgodnie z teorią słonia, którego zjadamy krok po kroku. Magda cały czas pogłębia swoją wiedzę, przeskakując kolejne poprzeczki, które wieszamy sobie coraz wyżej.

Co dalej? Naszym największym marzeniem była akademia fryzjerska w Polsce oraz … potomstwo. 

Pierwszy cel zrealizowaliśmy. Aby zrealizować drugie marzenie potrzebujemy stabilizacji, czyli łączy się to z naszym powrotem na stałe do Bielsko-Białej. 

Co dalej? Mamy nadzieję, że ta historia będzie pisać się jeszcze przez wiele kolejnych lat. Nie staniemy w miejscu. Nasz słoń, jak perpetuum mobile, cały czas będzie w ruchu, będzie się rozrastał. 

Łukasz Dylik

MISJA DYLIK HAIR DESIGN

Jaką mamy misję? Chcemy zarazić Cię miłością do zawodu. Pokazywać Ci nowe drogi i motywować do działań. 

Fryzjerstwo nie jest i nigdy nie będzie, jak karate. Nie wystarczy Ci czarny pas, aby osiągnąć szczyt. To ciągła droga i nauka, której ostatecznym celem jest zadowolenie klienta. 

Gdy on jest zadowolony, Ty jesteś zadowolony. Gdy Ty jesteś zadowolony to my także. 😉 Koło się zamyka. 

Dziękujemy, że jesteś tu razem z nami. 

Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności, zapraszamy Cię w dwa miejsca. Poznaj naszą ofertę szkoleń stacjonarnych i ofertę szkoleń online.

"Magnificent"

"Magnificent" to połączenie precyzji, pasji i nowoczesności, której celem jest podkreślenie wyjątkowej urody każdej kobiety.
W kolekcji odkrywamy unikalne kreacje, które emanują elegancją i oryginalnością. Kolekcja ta jest nie tylko zbiorem fryzur, ale prawdziwym dziełem sztuki, które podkreśla indywidualność i charakter każdej kobiety.
 
Kreatywne podejście Krzysztofy Koralewskiej w połączeniu z doświadczeniem Akademii Dylik tworzy harmonijną równowagę między stylami.
 
“Magnificent” to nie tylko fryzury, ale wyraz artystycznego zaangażowania w piękno i styl. 
 
Każda uczesana fryzura odzwierciedla unikalność klientki, tworząc wrażenie majestatycznej ekstrawagancji.
 
Kolekcja “Magnificent” to rezultat synergii talentu, wiedzy i pasji, która tworzy niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety. Kobiety, która pragnie wyrazić swoją indywidualność poprzez wyjątkową fryzurę.
 

KOLEKCJA "THE HARMONY"

„THE HARMONY” - manifest elegancji i indywidualnej ekspresji.
Magdalena Dylik i JB Mazela połączyli swoje unikalne talenty, aby stworzyć kolekcję, która oczaruje każdego miłośnika pięknych włosów.
 
“THE HARMONY” to nie tylko fryzury, to prawdziwa sztuka, w której kolor, strzyżenie i stylizacja łączą się w niezapomniany sposób.
 
Kolekcja nie kończy się na strzyżeniu i kolorze. Stylizacja fryzur to kolejny poziom magii, gdzie każdy włos jest na swoim miejscu, podkreślając indywidualność modelki.

Cut4Color Dylik-Screen

Kolekcja Cut4Color autorstwa Magdaleny Dylik to harmonijne połączenie doskonałej techniki strzyżenia i precyzyjnej koloryzacji, stworzone z myślą o odkrywaniu piękna włosów.
Inspiracją do stworzenia tej kolekcji było zrozumienie, że strzyżenie i koloryzacja to nierozerwalnie związane elementy procesu tworzenia niepowtarzalnego wizerunku.
 
Dzięki współpracy z renomowaną marką Screen Polska, kolekcja wyróżnia się nie tylko bogactwem kolorów, ale także perfekcyjnie dostosowanymi technikami strzyżenia, które podkreślają unikalność każdej fryzury. To nie tylko kolekcja fryzur, to prawdziwe dzieło sztuki, gdzie każdy cięcie zostało starannie zaplanowane, by idealnie współgrać z intensywnością kolorów.
 
Cut4Color to opowieść o sile synergii między strzyżeniem a koloryzacją, tworząca niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety pragnącej podkreślić swoją indywidualność poprzez perfekcyjnie dobrany i wykonany styl.
 

BLACK ONYX

Projekt powstały we współpracy i dla Ellis Hair Group w Irlandii.

Wspaniała współpraca z Elżbieta Kurs i Kinga zaowocowała niesamowitymi efektami🔥

Kolekcja włosów “Black Onyx” jest niezwykle wyrazista i pełna siły, oddając ducha determinacji, dążenia do celu i szybkości działania. Każde pasmo jest jak czarny onyks, emanujący potęgą i energią. Te włosy są stworzone dla tych, którzy nie boją się wyzwań i dążą do osiągnięcia swoich marzeń.Ta kolekcja zainspirowana jest silnymi i niezależnymi jednostkami, które śmiałym krokiem podążają ku sukcesowi.

BIZNES TO JA

Kolekcja dla przedsiębiorczych kobiet.

Dlaczego wizerunek przedsiębiorcy jest kluczowy w budowaniu marki? Otóż odpowiedź jest niezwykle prosta – wizerunek to twarz naszego biznesu, to to, co widać na pierwszy rzut oka i to, co zostaje w pamięci klientów.

Nasza kolekcja “Biznes To Ja” skupia się na podkreśleniu tego kluczowego aspektu. Wiemy, że sukces w biznesie zależy nie tylko od jakości naszych produktów czy usług, ale również od tego, jak prezentujemy się światu.
Pamiętajcie – Biznes To Wy, a my jesteśmy tu, aby Was w tym wspierać.

SHOW ‘21

Otwarcie Akademii Dylik Hair Design

Magdalena Dylik i JB Mazella, Polska

Kamień milowy. Widowiskowa kolekcja SHOW ‘21 została przygotowana przez międzynarodowy duet Magdalenę Dylik oraz JB Mazella z okazji otwarcia Akademii Dylik Hair Design w Bielsku-Białej. Podczas pokazu na jednej scenie spotkała się dynamika barw i form, kreatywność i precyzja, szyk i ceremonialność. To powiew świeżości w polskiej branży fryzjerskiej. Zapowiedź tego, co czeka Cię w naszej Akademii.

OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO

pierwsza metamorfoza w historii

Dylik Hair Design, Szkocja

Magda jest kreatywną stylistką z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalizuje się w STRZYŻENIACH – tworzeniu idealnie równych BOBów, kreatywnych form PIXIE, zjawiskowego cieniowania, precyzyjnych grzywek oraz innych, kobiecych cięć, które zachwycają swoją estetyką.

VIVID

projekt Magdalena Dylik i Joanna Jędrzejczak

Szkocja

Vivid, czyli soczyste, żywe barwy. Kolekcja została wykonana w Edynburgu przez Magdalenę Dylik i Joannę Jedrzejczak. Znalazła się na okładce Kuriera Fryzjerskiego.

DREAM WAY

dla Mega Wyczes

Ewelina Drajewicz, Polska

Droga do realizacji marzeń rzadko bywa prosta. Czasem trzeba pokazać pazury i wychylić się poza szereg. Kolekcja DREAM WAY, stworzona przez Magdalenę Dylik i Ewelinę Drajewicz, to artystyczna kreacja fryzur, która odzwierciedla indywidualizm, pasję i upór obu artystek. Czyli elementy składowe, które pozwalają im spełniać kolejne marzenia. 

DIVERSITY

dla Glamour Hair Salon & Academy

Wioleta Kawczyńska, Holandia

Kobieta zmienną jest. Kolekcja fryzur DIVERSITY została stworzona przez niezwykły duet Magdalenę Dylik oraz Wiolettę Kawczyńską. Odzwierciedla złożoność kobiecego charakteru. Pokazuje, że w różnorodności tkwi siła, którą można wyrażać za pomocą kreatywnych fryzur.