Szkolenia stacjonarne

Cześć, tu Magda i Łukasz!

Cieszmy się, że zainteresowała Cię nasza oferta szkoleniowa. Zanim podejmiesz decyzję, chcemy powiedzieć Ci kilka słów o nas.

Dylik Hair Design to marka, którą stworzyliśmy z miłości do fryzjerstwa. Prowadzimy salon fryzjerski w Edynburgu.

Szkolimy stylistów zarówno z Polski, jak i UK. Nieustannie rozwijamy swoje kompetencje, dzięki czemu trafiamy do coraz to większej społeczności fryzjerów, którzy doceniają naszą pasję, talent i wieloletnie doświadczenie.

Mamy za sobą kilkadziesiąt szkoleń stacjonarnych. Regularnie prowadzimy szkolenia online, z którymi możesz zapoznać się na naszym profilu na FB /hairdesigndylik.

Stworzyliśmy autorski roczny, program szkoleniowy online MASTER CLUB FRYZJERSKI, do którego dołączyło ponad 120 fryzjerów z polski i za granicy. Nasze szkolenia to nie tylko
doskonała, precyzyjna technika fryzjerska. Dajemy Ci coś więcej. Dajemy Ci kawałek naszego fryzjerskiego serducha – pasję, która napędzi Cię do kolejnych działań. Małymi krokami do CELU.

Poznaj naszą ofertę!
Magda i Łukasz

Oferta szkoleń stacjonarnych

SZKOLENIA INDYWIDUALNE (MAGDA)

Chcesz maksymalnie wykorzystać czas spędzony z nami? Cenisz indywidualne podejście i zależy Ci, aby szkolenie było w pełni dostosowane do Twoich umiejętności i potrzeb?Wybierz szkolenie indywidualne. To Ty decydujesz, czego chcesz się nauczyć.

 • Szkolenie 1 na 1
 • Dowolna data i miejsce
 • Zakres szkolenia dopasowany w 100% do Twoich potrzeb
 • Otrzymujesz imienny certyfikat ukończenia indywidualnego szkolenia
 • Możemy pracować na główce lub z udziałem modelki – jak wolisz
 • Liczba godzin 8 (1 DZIEŃ) lub 16 (2 DNI)
 • Cena: 4000 brutto / 1 dzień 

SZKOLENIA SALONOWE

Podnieś kwalifikacje swojego zespołu. Spraw, że Twój salon będzie znanyz najlepszych strzyżeń w mieście! Dzięki temu zwiększysz swoje przychody i zbudujesz trwałe relacje z klientkami. Zakres szkolenia dobieramy na podstawie analizy Waszych potrzeb.

 • W szkoleniu może uczestniczyć 5 osób z Twojego zespołu
 • Pracujemy w Twoim salonie, na Twoim sprzęcie
 • Dowolna data szkolenia
 • Każdy kursant otrzymuje imienny certyfikat
 • Strzyżenia wykonujemy na główkach lub z udziałem modelek (modelki pozyskuje salon)
 • Liczba godzin 8 (1 DZIEŃ) lub 16 (2 DNI)
 • Cena: 6700 brutto / 1 dzień

SZKOLENIA GRUPOWE (duże grupy)

Zależy Ci na jak najniższej cenie szkolenia? Cenisz interakcję i wymianę doświadczeń z innymi fryzjerami? Lubisz atmosferę większych szkoleń? Duże szkolenie grupowe dla Ciebie strzał w 10! Daj nam znać, że chcesz wziąć w takim udział, a podamy Ci możliwości najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

 • Szkolenia grupowe organizujemy dla minimum 6 osób, a maksimum dla 9 osób
 • Szkolenie dwudniowe łączy teorię fryzjerską prezentowaną podczas prezentacji multimedialnej z praktyką — nauka wybranych technik strzyżenia
 • Każdy kursant otrzymuje imienny certyfikat
 • Strzyżenia wykonujemy na główkach
 • Liczba godzin 8 (1 DZIEŃ) lub 16 (2 DNI)
 •  Cena: 1350 brutto / 1 osoba / 1 dzień

SZKOLENIA GRUPOWE (małe grupy)

Ekskluzywne szkolenie w małych grupach to idealnie rozwiązanie, jeżeli lubisz atmosferę grupowych warsztatów, cenisz kontakt z innymi fryzjerami, ale jednocześnie chcesz, jak najwięcej wyciągnąć dla siebie z pracy z Magdą. Uwaga Magdy jest podzielona na 2-4 osoby (nie na 9, jak przy dużym grupowym szkoleniu) – usłyszysz sporo osobistych wskazówek, a cena szkolenia jest o wiele niższa niż przy opcji indywidualnej.

 • Szkolenia grupowe organizujemy dla minimum 3 osoby, a maksimum dla 4 osób
 • Szkolenie dwudniowe łączy teorię fryzjerską prezentowaną podczas prezentacji multimedialnej z praktyką — nauka wybranych technik strzyżenia
 • Każdy kursant otrzymuje imienny certyfikat
 • Strzyżenia wykonujemy na główkach lub na modelach
 • Liczba godzin 8 (1 DZIEŃ) lub 16 (2 DNI)
 •  Cena: 1750 brutto / 1 osoba / 1 dzień

SZKOLENIE ROZWÓJ - BIZNES - MARKETING (ŁUKASZ)

Umiejętność zarządzania salonem jest równie istotna, co znajomość technik fryzjerskich. Prowadzisz salon fryzjerski? Nie wiesz, jak promować swoje usługi? Szkolenie ROZWÓJ - BIZNES - MARKETING, które prowadzi Łukasz Dylik wprowadzi Twój salon na zupełnie nowe tory.

 • Szkolenie 1 na 1
 • Dowolna data i miejsce
 • Zakres szkolenia dopasowany w 100% do Twoich potrzeb 
 • Otrzymujesz imienny certyfikat ukończenia indywidualnego szkolenia
 • Liczba godzin 8 (1 DZIEŃ) lub 16 (2 DNI)
 • 4000 brutto / 1 dzień

Osoby prowadzące szkolenia

Magdalena Dylik

Fryzjerka z ponad 20-letnim stażem i edukator, właścicielka salonu fryzjerskiego w Edynburgu, Akademii Fryzjerskiej w Bielsko-Białej oraz linii narzędzi fryzjerskich, sygnowanych marką dylik hair design. Dotychczas przeszkoliła ponad 1600 fryzjerów z Polski, Wielkiej Brytanii i innych krajów Europy. Każdego miesiąca prowadzi nawet kilkanaście szkoleń stacjonarnych i online. Jej specjalizacją są kreatywne i precyzyjne strzyżenia.

Łukasz Dylik

Przedsiębiorca, mentor, edukator, właściciel salonu fryzjerskiego w Edynburgu, Akademii Fryzjerskiej w Bielsko-Białej oraz linii narzędzi fryzjerskich, sygnowanych marką dylik hair design. Rozwija markę dylik hair design oraz uczy innych, jak zarządzać swoim salonem fryzjerskim. Pokazuje, jak krok po kroku budować silną karierę w branży fryzjerskiej, czerpiąc z niej zarówno korzyści finansowe, jak i osobiste.

Dla kogo są szkolenia fryzjerskie Dylik Hair Design?

Cel stacjonarnych szkoleń fryzjerskich

Rozwój umiejętności fryzjerskich

Nauka sprzedaży usług fryzjerskich

Nauka planowania pracy w salonie fryzjerskim

Wiara we własne siły i talent

Poznaj historie naszych kursantek

PRZYKŁADOWA AGENDA, CZYLI ROZKŁAD JAZDY

Po każdym szkoleniu stacjonarnym otrzymujesz CERTYFIKAT

Co o szkoleniach mówią kursanci?

Łukasz Dylik prowadzi mentoring fryzjerski - oferta szkoleń fryzjerski

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Skontaktuj się z nami. Zwrotnie prześlemy Ci informację na temat najbliższych terminów.

  Możesz też przesłać e-mail na adres: szkolenia@dylik.pl. W tytule: szkolenia stacjonarne

  "Magnificent"

  "Magnificent" to połączenie precyzji, pasji i nowoczesności, której celem jest podkreślenie wyjątkowej urody każdej kobiety.
  W kolekcji odkrywamy unikalne kreacje, które emanują elegancją i oryginalnością. Kolekcja ta jest nie tylko zbiorem fryzur, ale prawdziwym dziełem sztuki, które podkreśla indywidualność i charakter każdej kobiety.
   
  Kreatywne podejście Krzysztofy Koralewskiej w połączeniu z doświadczeniem Akademii Dylik tworzy harmonijną równowagę między stylami.
   
  “Magnificent” to nie tylko fryzury, ale wyraz artystycznego zaangażowania w piękno i styl. 
   
  Każda uczesana fryzura odzwierciedla unikalność klientki, tworząc wrażenie majestatycznej ekstrawagancji.
   
  Kolekcja “Magnificent” to rezultat synergii talentu, wiedzy i pasji, która tworzy niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety. Kobiety, która pragnie wyrazić swoją indywidualność poprzez wyjątkową fryzurę.
   

  KOLEKCJA "THE HARMONY"

  „THE HARMONY” - manifest elegancji i indywidualnej ekspresji.
  Magdalena Dylik i JB Mazela połączyli swoje unikalne talenty, aby stworzyć kolekcję, która oczaruje każdego miłośnika pięknych włosów.
   
  “THE HARMONY” to nie tylko fryzury, to prawdziwa sztuka, w której kolor, strzyżenie i stylizacja łączą się w niezapomniany sposób.
   
  Kolekcja nie kończy się na strzyżeniu i kolorze. Stylizacja fryzur to kolejny poziom magii, gdzie każdy włos jest na swoim miejscu, podkreślając indywidualność modelki.

  Cut4Color Dylik-Screen

  Kolekcja Cut4Color autorstwa Magdaleny Dylik to harmonijne połączenie doskonałej techniki strzyżenia i precyzyjnej koloryzacji, stworzone z myślą o odkrywaniu piękna włosów.
  Inspiracją do stworzenia tej kolekcji było zrozumienie, że strzyżenie i koloryzacja to nierozerwalnie związane elementy procesu tworzenia niepowtarzalnego wizerunku.
   
  Dzięki współpracy z renomowaną marką Screen Polska, kolekcja wyróżnia się nie tylko bogactwem kolorów, ale także perfekcyjnie dostosowanymi technikami strzyżenia, które podkreślają unikalność każdej fryzury. To nie tylko kolekcja fryzur, to prawdziwe dzieło sztuki, gdzie każdy cięcie zostało starannie zaplanowane, by idealnie współgrać z intensywnością kolorów.
   
  Cut4Color to opowieść o sile synergii między strzyżeniem a koloryzacją, tworząca niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety pragnącej podkreślić swoją indywidualność poprzez perfekcyjnie dobrany i wykonany styl.
   

  BLACK ONYX

  Projekt powstały we współpracy i dla Ellis Hair Group w Irlandii.

  Wspaniała współpraca z Elżbieta Kurs i Kinga zaowocowała niesamowitymi efektami🔥

  Kolekcja włosów “Black Onyx” jest niezwykle wyrazista i pełna siły, oddając ducha determinacji, dążenia do celu i szybkości działania. Każde pasmo jest jak czarny onyks, emanujący potęgą i energią. Te włosy są stworzone dla tych, którzy nie boją się wyzwań i dążą do osiągnięcia swoich marzeń.Ta kolekcja zainspirowana jest silnymi i niezależnymi jednostkami, które śmiałym krokiem podążają ku sukcesowi.

  BIZNES TO JA

  Kolekcja dla przedsiębiorczych kobiet.

  Dlaczego wizerunek przedsiębiorcy jest kluczowy w budowaniu marki? Otóż odpowiedź jest niezwykle prosta – wizerunek to twarz naszego biznesu, to to, co widać na pierwszy rzut oka i to, co zostaje w pamięci klientów.

  Nasza kolekcja “Biznes To Ja” skupia się na podkreśleniu tego kluczowego aspektu. Wiemy, że sukces w biznesie zależy nie tylko od jakości naszych produktów czy usług, ale również od tego, jak prezentujemy się światu.
  Pamiętajcie – Biznes To Wy, a my jesteśmy tu, aby Was w tym wspierać.

  SHOW ‘21

  Otwarcie Akademii Dylik Hair Design

  Magdalena Dylik i JB Mazella, Polska

  Kamień milowy. Widowiskowa kolekcja SHOW ‘21 została przygotowana przez międzynarodowy duet Magdalenę Dylik oraz JB Mazella z okazji otwarcia Akademii Dylik Hair Design w Bielsku-Białej. Podczas pokazu na jednej scenie spotkała się dynamika barw i form, kreatywność i precyzja, szyk i ceremonialność. To powiew świeżości w polskiej branży fryzjerskiej. Zapowiedź tego, co czeka Cię w naszej Akademii.

  OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO

  pierwsza metamorfoza w historii

  Dylik Hair Design, Szkocja

  Magda jest kreatywną stylistką z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalizuje się w STRZYŻENIACH – tworzeniu idealnie równych BOBów, kreatywnych form PIXIE, zjawiskowego cieniowania, precyzyjnych grzywek oraz innych, kobiecych cięć, które zachwycają swoją estetyką.

  VIVID

  projekt Magdalena Dylik i Joanna Jędrzejczak

  Szkocja

  Vivid, czyli soczyste, żywe barwy. Kolekcja została wykonana w Edynburgu przez Magdalenę Dylik i Joannę Jedrzejczak. Znalazła się na okładce Kuriera Fryzjerskiego.

  DREAM WAY

  dla Mega Wyczes

  Ewelina Drajewicz, Polska

  Droga do realizacji marzeń rzadko bywa prosta. Czasem trzeba pokazać pazury i wychylić się poza szereg. Kolekcja DREAM WAY, stworzona przez Magdalenę Dylik i Ewelinę Drajewicz, to artystyczna kreacja fryzur, która odzwierciedla indywidualizm, pasję i upór obu artystek. Czyli elementy składowe, które pozwalają im spełniać kolejne marzenia. 

  DIVERSITY

  dla Glamour Hair Salon & Academy

  Wioleta Kawczyńska, Holandia

  Kobieta zmienną jest. Kolekcja fryzur DIVERSITY została stworzona przez niezwykły duet Magdalenę Dylik oraz Wiolettę Kawczyńską. Odzwierciedla złożoność kobiecego charakteru. Pokazuje, że w różnorodności tkwi siła, którą można wyrażać za pomocą kreatywnych fryzur.