Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

STRZYŻENIA I STYLIZACJE SALONOWE – SZKOLENIE FRYZJERSKIE HOLANDIA

15 stycznia 2023 @ 10:00 - 16 stycznia 2023 @ 19:00

680EUR
szkolenie fryzjerskie Holandia
Chcesz wziąć udział w szkoleniu, podczas którego nauczysz się nie tylko technik strzyżenia, ale i perfekcyjnej stylizacji?
Zależy Ci, aby podnieść swoją poprzeczkę w precyzyjnych strzyżeniach i w stylizacji?
Chcesz nauczyć się nowych technik stylizacji, które sprawią, że Twój klient poczuje się jak milion dolców?
2-dniowe SZKOLENIE FRYZJERSKIE HOLANDIA: STRZYŻENIA SALONOWE + TECHNIKI STYLIZACJI łączy teorię, pracę na główkach i trening nad technikami stylizacji.
Jego celem jest rozwiązanie Twoich wątpliwości nie tylko na temat strzyżeń, ale także na personalizacji fryzury z jej wykończeniem. Pracujemy zarówno nad krótkimi, jak i długimi formami.
DZIĘKI SZKOLENIU:
  • Zrozumiesz rysunki techniczne, nauczysz się je tworzyć i korzystać z nich podczas codziennej pracy w salonie.
  • Wyeliminujesz złe nawyki, które negatywnie wpływają na jakość i precyzję Twoich strzyżeń.
  • Nauczysz się planować strzyżenia i stylizację – dopasowując je do potrzeb klienta.
  • Poznasz nowe techniki strzyżeń, które ułatwią Ci pracę.
  • Rozwiejesz swoje wątpliwości związane zarówno z krótką, jak i długą formą.
  • Zobaczysz w praktyce, jak ważne są techniki suszenia, dobór narzędzi i praca z pozycją ciała.
  • Nauczysz się, technik stylizacji i ich doboru, co pomoże Ci w pokazniu lepszej pracy na Twoich social mediach.
  • W trakcie 2-dniowego szkolenia zrobisz 2 strzyżenia i 8 styliacji.
  • Praca na głowkach treningowych najwyższej jakości.
PROGRAM szkolenia jest DOBIERANY INDYWIDUALNIE – pod każdego kursanta.
Szkolenie fryjerskie w Holandii poprowadzi Magdalena Dylik – kreatywna stylistka fryzur, właścicielka salonu Dylik Hair Design w Edynburgu oraz Akademii Fryzjerskiej w Polsce w Bielsku-Białej. Trenerka fryzjerstwa, która z wielkim zaangażowaniem dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą na terenie całej Europy.

Szczegóły

Początek:
15 stycznia 2023 @ 10:00
Koniec:
16 stycznia 2023 @ 19:00
Koszt:
680EUR

Organizator

Dylik Hair Design

Miejsce wydarzenia

Almere, Holandia
Glamour Hair Salon Markerkant 12 3-10 Netherlands + Google Map

"Magnificent"

"Magnificent" to połączenie precyzji, pasji i nowoczesności, której celem jest podkreślenie wyjątkowej urody każdej kobiety.
W kolekcji odkrywamy unikalne kreacje, które emanują elegancją i oryginalnością. Kolekcja ta jest nie tylko zbiorem fryzur, ale prawdziwym dziełem sztuki, które podkreśla indywidualność i charakter każdej kobiety.
 
Kreatywne podejście Krzysztofy Koralewskiej w połączeniu z doświadczeniem Akademii Dylik tworzy harmonijną równowagę między stylami.
 
“Magnificent” to nie tylko fryzury, ale wyraz artystycznego zaangażowania w piękno i styl. 
 
Każda uczesana fryzura odzwierciedla unikalność klientki, tworząc wrażenie majestatycznej ekstrawagancji.
 
Kolekcja “Magnificent” to rezultat synergii talentu, wiedzy i pasji, która tworzy niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety. Kobiety, która pragnie wyrazić swoją indywidualność poprzez wyjątkową fryzurę.
 

KOLEKCJA "THE HARMONY"

„THE HARMONY” - manifest elegancji i indywidualnej ekspresji.
Magdalena Dylik i JB Mazela połączyli swoje unikalne talenty, aby stworzyć kolekcję, która oczaruje każdego miłośnika pięknych włosów.
 
“THE HARMONY” to nie tylko fryzury, to prawdziwa sztuka, w której kolor, strzyżenie i stylizacja łączą się w niezapomniany sposób.
 
Kolekcja nie kończy się na strzyżeniu i kolorze. Stylizacja fryzur to kolejny poziom magii, gdzie każdy włos jest na swoim miejscu, podkreślając indywidualność modelki.

Cut4Color Dylik-Screen

Kolekcja Cut4Color autorstwa Magdaleny Dylik to harmonijne połączenie doskonałej techniki strzyżenia i precyzyjnej koloryzacji, stworzone z myślą o odkrywaniu piękna włosów.
Inspiracją do stworzenia tej kolekcji było zrozumienie, że strzyżenie i koloryzacja to nierozerwalnie związane elementy procesu tworzenia niepowtarzalnego wizerunku.
 
Dzięki współpracy z renomowaną marką Screen Polska, kolekcja wyróżnia się nie tylko bogactwem kolorów, ale także perfekcyjnie dostosowanymi technikami strzyżenia, które podkreślają unikalność każdej fryzury. To nie tylko kolekcja fryzur, to prawdziwe dzieło sztuki, gdzie każdy cięcie zostało starannie zaplanowane, by idealnie współgrać z intensywnością kolorów.
 
Cut4Color to opowieść o sile synergii między strzyżeniem a koloryzacją, tworząca niezapomniane doświadczenie dla każdej kobiety pragnącej podkreślić swoją indywidualność poprzez perfekcyjnie dobrany i wykonany styl.
 

BLACK ONYX

Projekt powstały we współpracy i dla Ellis Hair Group w Irlandii.

Wspaniała współpraca z Elżbieta Kurs i Kinga zaowocowała niesamowitymi efektami🔥

Kolekcja włosów “Black Onyx” jest niezwykle wyrazista i pełna siły, oddając ducha determinacji, dążenia do celu i szybkości działania. Każde pasmo jest jak czarny onyks, emanujący potęgą i energią. Te włosy są stworzone dla tych, którzy nie boją się wyzwań i dążą do osiągnięcia swoich marzeń.Ta kolekcja zainspirowana jest silnymi i niezależnymi jednostkami, które śmiałym krokiem podążają ku sukcesowi.

BIZNES TO JA

Kolekcja dla przedsiębiorczych kobiet.

Dlaczego wizerunek przedsiębiorcy jest kluczowy w budowaniu marki? Otóż odpowiedź jest niezwykle prosta – wizerunek to twarz naszego biznesu, to to, co widać na pierwszy rzut oka i to, co zostaje w pamięci klientów.

Nasza kolekcja “Biznes To Ja” skupia się na podkreśleniu tego kluczowego aspektu. Wiemy, że sukces w biznesie zależy nie tylko od jakości naszych produktów czy usług, ale również od tego, jak prezentujemy się światu.
Pamiętajcie – Biznes To Wy, a my jesteśmy tu, aby Was w tym wspierać.

SHOW ‘21

Otwarcie Akademii Dylik Hair Design

Magdalena Dylik i JB Mazella, Polska

Kamień milowy. Widowiskowa kolekcja SHOW ‘21 została przygotowana przez międzynarodowy duet Magdalenę Dylik oraz JB Mazella z okazji otwarcia Akademii Dylik Hair Design w Bielsku-Białej. Podczas pokazu na jednej scenie spotkała się dynamika barw i form, kreatywność i precyzja, szyk i ceremonialność. To powiew świeżości w polskiej branży fryzjerskiej. Zapowiedź tego, co czeka Cię w naszej Akademii.

OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO

pierwsza metamorfoza w historii

Dylik Hair Design, Szkocja

Magda jest kreatywną stylistką z ponad 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalizuje się w STRZYŻENIACH – tworzeniu idealnie równych BOBów, kreatywnych form PIXIE, zjawiskowego cieniowania, precyzyjnych grzywek oraz innych, kobiecych cięć, które zachwycają swoją estetyką.

VIVID

projekt Magdalena Dylik i Joanna Jędrzejczak

Szkocja

Vivid, czyli soczyste, żywe barwy. Kolekcja została wykonana w Edynburgu przez Magdalenę Dylik i Joannę Jedrzejczak. Znalazła się na okładce Kuriera Fryzjerskiego.

DREAM WAY

dla Mega Wyczes

Ewelina Drajewicz, Polska

Droga do realizacji marzeń rzadko bywa prosta. Czasem trzeba pokazać pazury i wychylić się poza szereg. Kolekcja DREAM WAY, stworzona przez Magdalenę Dylik i Ewelinę Drajewicz, to artystyczna kreacja fryzur, która odzwierciedla indywidualizm, pasję i upór obu artystek. Czyli elementy składowe, które pozwalają im spełniać kolejne marzenia. 

DIVERSITY

dla Glamour Hair Salon & Academy

Wioleta Kawczyńska, Holandia

Kobieta zmienną jest. Kolekcja fryzur DIVERSITY została stworzona przez niezwykły duet Magdalenę Dylik oraz Wiolettę Kawczyńską. Odzwierciedla złożoność kobiecego charakteru. Pokazuje, że w różnorodności tkwi siła, którą można wyrażać za pomocą kreatywnych fryzur.